Krajowy transport osób przewóz po Warszawie Lukas Transport. Usługi transportowe dla szkół i przedszkoli, transfer lotnisko - Hotel, dowóz pracowników i klientów na targi. Przewóz wycieczek minibusem na zielone szkoły / wożenie wycieczek po Warszawie, obwożenie turystów po stolicy - Transport weselników busem i wynajem aut zabytkowych, obsługa firm i imprez okolicznościowych.
©
  • Krajowy przewóz osób
ferujemy Państwu usługę w zakresie krajowego przewozu osób wysokiej klasy 23 os. busem. Volkswagen LT wyposażony jest m.in. w klimatyzacje, ogrzewanie postojowe czy w pasy bezpieczeństwa. Realizujemy zarówno kilkudniowe wyjazdy w Polskę jak i kilkugodzinne poruszanie się po Warszawie i okolicach. Obsługujemy firmy, fundacje, szkoły a także osoby prywatne. Z nami uda się każdy wyjazd okolicznościowy.

    • Wynajem zabytkowych aut
    ferujemy wynajem Zabytkowych Polskich Aut na imprezy okolicznościowe. Posiadamy następujące samochody: Polski Fiat 125p 1972r., Polski Fiat 125p 1974r., Warszawa M20 1957r. Auta są w stanie idealnym, wspaniale oddają klimat PRLu. Działamy na terenie Warszawy i okolic.